6 maja 2017

O nas

Dolnośląski Akcelerator Nowych Technologii i Innowacji został założony w 2014 roku we Wrocławiu,  jako wspólna inicjatywa ludzi z pasją – prywatnych polskich inwestorów. Od początku położono nacisk na kreowanie, rozwijanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań na rynek krajowy i zagraniczny. Obszarami tematycznymi są: technologie ekologiczne, informatyczne, medyczne (szczególnie medycyna spersonalizowana). Działamy na rzecz tworzenia i rozwoju produktu, tworzenia modeli biznesowych , pozyskiwania finansowania, budowania aliansów biznesowych i organizacji działalności gospodarczej.

Trzy  uzupełniające się  filary naszej działalności:

1. Inkubacja i akceleracja przedsięwzięć innowacyjnych
2. Inwestowanie i komercjalizacja rozwiązań technologicznych
3. Działalność badawczo-rozwojowa połączona z manufakturą

Prowadząc działalność zbudowaliśmy oddany sprawie zespół wraz z siecią kontaktów z brokerami technologii, inwestorami, ekspertami branżowymi. Wierzymy, że połączenie kompetencji, kontaktów, kapitału, a przede wszystkim wyobraźni jest podstawą innowacji prowadzącej do sukcesu.

Misją spółki jest:

Efektywne tworzenie i wprowadzanie technologii oraz innowacji dla dobra społeczeństwa.

W swojej działalności szczególny nacisk kładziemy na:

– zarządzanie informacją,
– podnoszenie jakości oferowanych usług,
– doskonalenie umiejętności zespołu oraz ich członków
– działania na dobra klienta

Działalność DATII została wsparta przez projekty UE dotyczące ochrony intelektualnej, bonu na innowacje, usług eksperckich i networkingowej oraz projektu naukowego w ramach Miejskiego Programu Wsparcia Współpracy Szkolnictwa Wyższego i Nauki oraz Sektora Aktywności Gospodarczej finansowanego ze środków Gminy Wrocław.